14 Nisan 2022, Perşembe - 06:35

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Mülkiye Güz Konferansları “Büyüklere Masallar” ile başlıyor

Tarih: 05 Ekim 2018

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 100

Mülkiyeliler Birliği ve 21. Yüzyıl İçin Planlama Grubu’nun düzenlediği 2018 Güz Konferansları yarın başlıyor. UMAG Toplantı Salonu’nda başlayacak ilk konferansa, Büyüklere Masallar: “Yüksek Katma Değer” Fetişizmi başlığıyla Dr. Oktay Küçükkiremitçi konuşmacı olarak katılıyor.

Mülkiyeliler Birliği ile 21. Yüzyıl İçin Planlama Grubu’nun birlikte düzenlediği 2018 Güz Konferansları 6 Ekim Cumartesi günü başlıyor. Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı (UMAG) Toplantı Salonu’nda saat 14.30’da başlayacak ilk konferansa, Büyüklere Masallar: “Yüksek Katma Değer” Fetişizmi başlığıyla Dr. Oktay Küçükkiremitçi konuşmacı olarak katılıyor.

Mülkiyeliler Birliği ve 21’inci Yüzyıl Planlama Grubu ortaklığıyla düzenlenen 2018 Güz Konferansları, Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nın katkılarıyla 6 Ekim-22 Aralık günlerinde yapılacak.

2011 yılında çalışmalarına başlayan 21. Yüzyıl İçin Planlama Grubu 2015’den günümüze bahar ve güz konferansları düzenliyor.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/19616
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Mülkiye Güz Konferansları “Büyüklere Masallar” ile başlıyor

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

K.Y.K. bursu kesilen öğrenciler: “Bize borç vermeyi bile çok görüyorlar”

Barınma ve geçim sorunlarını çeşitli şekillerde dile getiren öğrenciler zaman zaman gözaltına alınıyor. Ardından KYK bursları kesiliyor. Öğrenciler, “Zaten kredi aldığımızda faiziyle birlikte geri ödeyeceğiz. Borçlanıyoruz ancak bize borç vermeyi bile çok görüyorlar” diyor.

Kapat