9 Mart 2020, Pazartesi - 04:34

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

UMAG’da güz dönemi başlıyor

Tarih: 06 Ekim 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 65

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nın (UMAG), güz seminer dönemi eğitimleri başlıyor.  

UMAG, her yıl iki dönem halinde düzenlediği seminerlerin bu yıl ki takvimi açıkladı. Programda, ilk kez yapılacak iki yeni seminer de yer aldı ve böylece eğitimlerin sayısı 17’ye çıktı.

“Bilimsel, sanatsal ve kültürel anlamda gittikçe daralan bir dünyada yalnızca nefes almayı değil, aynı zamanda, katılımcılarının bilgi üretim sürecine dahil edilebileceği bir süreci gerçekleştirme” amacı taşıyan Vakfın programı, 23 Ekim Pazartesi 18.30’da başlayacak. Alanında uzman kişiler ve akademisyenler tarafından verilen eğitimler Paris Caddesi’nde bulunan Vakıf binasında olacak. Vakıf, seminer başvurularını internet sitesi üzerinden almaya başladı.

Ekim döneminde açılacak seminer ve atölyeler şöyle:

Yazma semineri, Mehmet Eroğlu ile dramatik yazım, Sinemade Lacancı Psikanaliz, Felsefeye Giriş, Siyasal Düşünceler Tarihi, Roman İnceleme, Kurmacanın Yapısı, Türkiye’nin Güncel Sorunları, Güzel Konuşma ve Kendini İfade Etme Atölyesi, İnternet Gazeteciliği, Fotoğrafçılık Semineri, Teraryum Atölyesi, Resim Atölyesi.

İntenret sitesi üzerinden başvuru alan program hakkında ayrıntılı bilgi, buradan edinilebilir.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/15452
Yol: Ana sayfa » Yazılar » UMAG’da güz dönemi başlıyor

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Kitap Fuarı’na sağlık ve güvenlik kaygısının gölgesi düşüyor

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Ankara Kitap Fuarı’nda yer alan yayınevleri ve sahaflar, ziyaretçi sayısında geçen yıllara göre bir düşüş olduğunda birleşiyor. Salgın hastalıklar ve güvenlik kaygıları nedeniyle fuarın görece sönük geçtiğini ifade eden yayın evleri ve sahaflar, bu gidişatın düzeleceği konusunda iyimser.

Kapat