14 Mart 2020, Cumartesi - 10:55

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Ankara Kulübü’nden Rüzgarlı Sokak paneli

Tarih: 14 Mart 2020

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 1

Ankara Kulübü Derneği, Ankara ve Türkiye basın tarihinde önemli yeri olan Rüzgarlı Sokak’ı konu edinen bir panel düzenliyor. Panel, 14 Mart Cumartesi günü Ankara Konağı/Başkent Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Başkent Ankara ve Türkiye basın tarihi açısından büyük önem taşıyan Rüzgarlı Sokak, Ankara kültürünü ve geleneklerini korumak amacıyla faaliyet gösteren Ankara Kulübü Derneği’nin düzenlediği “Ankara ve Anadolu Basının Kalbi: Rüzgarlı Sokak” adlı panelde konuşulacak.

An Cumhuriyet Dönemi boyunca bir demokrasi okulu olarak işlev görmüş olan Rüzgarlı Sokak’ başlıklı panel, bugün Ankara Konağı Başkent Salonu’nda saat 17.00’de başlayacak. Gazeteci-yazar Ali İnandım’ın yöneteceği Rüzgarlı Sokak panelinde, Sonsöz Gazetesi Sahibi Abdi Pehlivan, gazeteci-yazar Abbas Satır, Yeniçağ Gazetesi Ankara temsilcisi Orhan Uğurluoğlu, Tele 1 TV Ankara temsilcisi İsmail Dükel konuşmacı olarak yer alacak.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/27445
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Ankara Kulübü’nden Rüzgarlı Sokak paneli

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gazetecilerden artan baskılara tepki: “Adalet istiyoruz çünkü gazetecilik suç değildir”

Gazeteciler, basına karşı artan baskılar ve tutuklanmalar karşı Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS)’nın çağrısıyla Ankara Adalet Sarayı önünde bir araya geldi. Yapılan açıklamada “Adalet istiyoruz çünkü kendi çıkarlarımız için değil ülkenin çıkarları için yazıyoruz. Adalet istiyoruz çünkü gazetecilik suç değil” denildi.

Kapat
aching 45/145 queries in 0.102 seconds using disk Served from: gorunumgazetesi.net @ 2020-03-14 13:55:52 by W3 Total Cache -->