19 Kasım 2017, Pazar - 16:34

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Medya Atölyesinde ilk gün tamamlandı

Tarih: 19 Haziran 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 210

Dopingle Mücadele Medya Atölyesi kapsamında atölyeler çalışmaya başladı.

Bu sabah başlayan  medya atölyesinin ilk günü seminerler, tanışma toplantılarının ardından düzenlenen akşam yemeği ile son buldu. İLEF‘in ev sahipliğini yaptığı Dopingle Mücadele Medya Atölyesi kapsamında gruplara ayrılan öğrenciler, çalışmalara başladı. Öğrenciler, atölye hocaları ile beraber bir hafta boyunca yapacakları çalışmaları masaya yatırdı. Atölyelerde yapılacak çalışmalar 23 Haziran Cuma günü sunulacak.

Reklam Atölyesi’nde bir araya gelen öğrencilere atölye sorumlu hocası Öğr. Gör. Mehmet Sobacı, önceki medya atölyelerinde yaptıkları reklam kampanyalarını paylaştı ve katılımcı öğrencilerle bu hafta içindeki yapılacak reklam çalışmaları üzerine konuştu.

Fotoğraflar: Emre Akcebe

Fotoğraflar: Emre Akcebe

Radyo Atölyesi’nde görevli öğrenci İsmet Acar, katılımcı öğrencilere radyoyu tanıttı ve  medya atölyesi için yapılması planlanan radyo spotu ile ilgili bilgi verdi.

radyo atölyesi1

Film Atölyesi hocaları Öğr. Gör. Enver Özüstün ve Öğr. Gör. Itır Gökgücü Demiray medya atölyesi kapsamında yapacakları çekimler için katılımcı öğrencileri görevlendirdi.

film atölyesi1

Fotoğraf Atölyesi hocası Yrd. Doç Dr. Tuğba Taş, katılımcı öğrencilerle tanıştı ve öğrencilerle etkinlik boyunca yapacakları çekimlerle ilgili bilgi verdi.

fotoğraf atölyesi1

GÖRÜNÜM’de katılımcı öğrencilerle haber takibi ve haber yazımı yapıldı. Cuma gününe hazırlanacak olan gazete ile ilgili bilgi verildi.

cemgazi görünüm1

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14657
Yol: Anasayfa > Yazılar > Eğitim > Medya Atölyesinde ilk gün tamamlandı

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık çalışanlarına dönük şiddet bitmiyor

Sağlık çalışanlarına yönelik artan şiddet hem hastalar hem de sağlık çalışanları açısından önemli bir sorun teşkil ediyor. Doğrudan ya da dolaylı yoldan şiddete maruz kalan sağlık çalışanları huzursuz oldukları bir ortamda mesleklerini yapmaya çalışıyor.

Kapat