23 Temmuz 2018, Pazartesi - 12:25

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Basın Konseyi’nden “Medya Etik ve Sorumlu Gazetecilik” semineri

Tarih: 31 Mayıs 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 78

Basın Konseyi, genç gazeteciler ve gazeteci adayları için meslek içi eğitim seminerleri düzenliyor.

Avrupa Birliği Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı çerçevesinde yapılacak olan “Medya Etik ve Sorumlu Gazetecilik” seminerleri , Haziran ayında başlayacak. Seminerlere iletişim fakültelerinden yeni mezun öğrenciler ile 3 ve 4’üncü sınıfta okuyan öğrenciler başvurabilecek.

Basın Konseyi’nin İstanbul Osmanbey’deki merkezinde düzenlenecek olan seminerlerde Basın Konseyi Yüksek Kurul ve Basın Konseyi Vakfı üyeleri tarafından eğitim verilecek. Seminerlere katılacak öğrencilere bir de katılım belgesi verilecek.

Seminerlere katılmak isteyen öğrenciler 0212 224 95 13 nolu telefona veya yoneticibasinkonseyi@gmail.com adresine başvurabilecek.

Seminerleri verecek olan Basın Konseyi Yüksek Kurul ve Basın Konseyi Vakfı üyeleri ise şöyle:

Basın Konseyi Başkanı-gazeteci Pınar Türenç, Basın Konseyi Onursal Üyesi-gazeteci Oktay Ekşi, gazeteci ve hukukçu Orhan Birgit, TBMM eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Av. Turgut Kazan, Yrd.Doç.Dr. Murat Önok, Av. Fikret İlkiz, Av. Başar Yaltı, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, gazeteci Kenan Akın, Hürriyet gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tufan Türenç, Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, CNN Türk programcısı Ahu Özyurt, gazeteci Doğan Satmış, Prof. Fatoş Adiloğlu, gazeteci Fehmi Ketenci, gazeteci Seda Kaya Güler, Ulusal Kanal Genel Koordinatörü Yalçın Büyükdağlı, gazeteci Okşan Atasoy, gazeteci Atilla Gökçe, gazeteci Turgay Noyan, eski Devlet Bakanı ve köşe yazarı Yaman Törüner, eski Turizm Bakanı Bahattin Yücel.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14433
Yol: Anasayfa > Yazılar > Güncel > Basın Konseyi’nden “Medya Etik ve Sorumlu Gazetecilik” semineri

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Gasteci” direnişi müzikalle sürüyor

ODTÜ Müzikal Topluluğu Company Production Team'in hazırladığı “Gasteciler” müzikali yoğun ilgi gördü. Müzikalin ekibi, Kemal Kurdaş Salonu'nda yapılan gösterinin ardından GÖRÜNÜM’ün sorularını yanıtladı.

Kapat