18 Mayıs 2019, Cumartesi - 07:13

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

“BİR ÖYKÜ YAZ İÇİNDE ANKARA OLSUN” öykü yarışmasına başvurular başladı

Tarih: 16 Nisan 2019

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 229

Ankara Üniversitesi İLEFANKARA öğrenci topluluğunun düzenlediği “BİR ÖYKÜ YAZ İÇİNDE ANKARA OLSUN” öykü yarışmasına başvurular başladı. Yarışmaya Ankara Üniversitesi Cebeci kampüsünde okuyan öğrenciler ve mezunlar katılabilecek

Ankara Üniversitesi İLEFANKARA öğrenci topluluğu tarafından düzenlenen “BİR ÖYKÜ YAZ İÇİNDE ANKARA OLSUN” öykü yarışmasına başvurular başladı. Jüri üyeliğini İletişim Yayınları editörü Duygu Çayırcıoğlu, yazar Hasan Gören, eleştirmen Jale Özata Dirlikyapan, eleştirmen Kahraman Çayırlı ve yazar Şafak Pala’nın yaptığı yarışmaya Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsünde okuyan öğrenciler ve mezunlar katılabilecek.

Başvurular 14 Mayıs’a kadar

Herkesin, Ankara üzerine, Ankara’da geçen veya içinde Ankara geçen tek öyküyle katılabileceği yarışmada, eserler MS Word programında, 12 punto, Times New Roman yazı karakteriyle ve 1,5 satır aralığıyla en fazla 15 sayfa olacak şekilde yazılacak ve ilefankaraoyku@gmail.com adresine, kimlik bilgileriyle birlikte en geç 14 Mayıs’a kadar gönderilecek. Ödüller, 31 Mayıs’ta Ankara Üniversitesi İLEF Mahmut Tali Öngören Salonunda yapılacak törenle sahiplerini bulacak. Yarışmada dereceye girenlere İletişim Fakültesi Dekanlığınca derecelerini gösterir beratın yanı sıra, birinciye YKY Yayınlarından Orhan Pamuk Seti, ikinciye CAN Yayınlarından Gabriel Garcia Marquez Seti ve üçüncüye Yordam Edebiyat Yayınlarından Jack London Seti ödül olarak verilecektir. Yarışma Kurulu, değerlendirme sonuçlarına göre uygun bulursa bir adet mansiyon ödülü de verebilecektir.

Yarışma şartnamesinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/22812
Yol: Ana sayfa » Yazılar » “BİR ÖYKÜ YAZ İÇİNDE ANKARA OLSUN” öykü yarışmasına başvurular başladı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güngör: Kişiye özel beslenme programı hazırlanmalı

İLEF'te "Yazdan Önce Son Çıkış” başlıklı etkinlikte konuşan Beslenme ve Diyet Uzmanı Sibel Güngör, herkesin günlük rutinini farklı olmasından kaynaklı kişiye özel beslenme programı hazırlanması gerektiğini belirtti.

Kapat