19 Mayıs 2019, Pazar - 21:58

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Faruk Bildirici’nin yeni kitabı “Günahlarımızda Yıkandık” yayınlandı

Tarih: 05 Haziran 2018

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 97

Hürriyet Gazetesi okur temsilcisi Faruk Bildirici’nin “Ombudsman” olarak yazdığı yazıların derlemesi olan “Günahlarımızda Yıkandık” kitabı yayınlandı.

Hürriyet Gazetesi okur temsilcisi Faruk Bildirici, “Ombudsman” olarak yazdığı yazılarını topladığı “Günahlarımızda Yıkandık” kitabı Ayrıntı Yayınları’ndan çıktı. Gazetecilik pratiğine ait çeşitli örneklerin olduğu kitap, meslek etiğinin kavranmasına ve iletişim camiasındaki etik tartışmalara katkı sunmayı amaçlıyor. Kitabın tanıtım bülteninde Bildirici, bu kitapla “Ombudsmanlık deneyimimden damıttığım bu kitabın, etik standartları örnekler üzerinden medya ve iletişim camiasına anlatmaya, gazeteciliğin mutfağını okurlara tanıtmaya, okurların medyaya daha farklı, daha bilinçli ve tabii daha hoşgörülü yaklaşmasına yardımcı olmasını” umduğunu ifade ediyor. Kitabın çıkışını ise kişisel Twitter hesabından: “GÜNAHLARIMIZDA YIKANDIK Ombudsman olarak yazdığım yazıları, Türkiye gazetecilik tarihini evrensel gazetecilik deneyimleri ile harmanlayarak hazırladığım yeni kitabım Ayrıntı Yayınları’ndan çıktı.. Örneklerle gazetecilik meslek etiği….” sözleriyle duyurdu.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/18918
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Faruk Bildirici’nin yeni kitabı “Günahlarımızda Yıkandık” yayınlandı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLEF, en engelsiz fakülte oldu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen 2019 Yılı Engelsiz Üniversite Ödüllerinde İLEF, Mekanda Erişim ve Eğitimde Erişim alanlarında engelsiz fakülte ödülü aldı. Ankara Üniversitesinden iki fakülte ve iki yüksekokulu daha Mekanda Erişim ödülü alırken İLEF, Eğitimde Erişim ödülü alan tek fakülte oldu.

Kapat