25 Eylül 2020, Cuma - 17:13

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Fotoğrafçı Uyar’a Paris’ten altı ödül birden

Tarih: 10 Eylül 2020

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 23

Fotoğrafçı Dilek Uyar, Paris Fotoğraf Ödülleri PX3 2020 tarafından bir bronz, bir gümüş dört mansiyon olmak üzere altı ödüle layık görüldü.

Fotoğrafçı Dilek Uyar, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, PX3 2020 Paris Fotoğraf Ödülleri’nden bir bronz, bir gümüş ve dört mansiyon ödülü olmak üzere toplam altı ödül kazandığını açıkladı.

Uyar, Doğa/Evcil Hayvanlar kategorisinde profesyonel olmayanlar içerisinde “İyi bir Çoban” fotoğrafı ile gümüş, Basın/Genel Haberler kategorisinde profesyonel olmayanlar içerisinde de “Son” fotoğrafı bronz ödüle layık görüldü.

Yarışma tarafından dört fotoğrafı da mansiyon ile ödüllendirilen Uyar’ın mansiyon ödülü aldığı fotoğraflar arasında, Ankara Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri’nin metro dezenfektan çalışmalarınında çektiği “Dezenfeksiyon” fotoğrafı da bulunuyor.

Uyar’ın gümüş ödülünü kazanan, “İyi bir Çoban” isimli fotoğrafı

 

Uyar’ın bronz ödülün kazanan, “Son” isimli fotoğrafı

 

Uyar’ın mansiyon ödülü alan dört fotoğrafından biri

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/29124
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Fotoğrafçı Uyar’a Paris’ten altı ödül birden

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMA: “İhaleye çıkarılan alanların toplamı Kayseri’den daha büyük”

TEMA Vakfı yaptığı yazılı açıklamada, Maden ve Petrol Arama İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) tarafından Türkiye genelinde 2019 yılının Temmuz ayından beri 2 bin 685 noktaya maden ihalesine çıkıldığını belirtti. İhaleye çıkarılan alanların toplamının Kayseri’den daha büyük bir alana denk geldiğine değinen TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, “Madencilik faaliyetlerinden...

Kapat