24 Ağustos 2017, Perşembe - 04:39

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Gezici Festival İLEF’te atölye çalışması yapacak

Tarih: 02 Aralık 2014

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 25

Gezici Festival ve İletişim Fakültesi (İLEF) işbirliğiyle “Arşiv Görüntülerini Okumak“ başlığında İLEF’te bir atölye çalışması yapılacak.

Gezici Festival kapsamında 3 Aralık Çarşamba günü saat 15.30’da Ahmet Taner Kışlalı Sanat Evi’nde atölye çalışması yapılacak. “Arşiv Görüntülerini Okumak “ başlıklı atölye çalışmasını Amsterdam Eye Film Institute’den sessiz sinema küratörü Elif Rontgen Kaynakçı yapacak. Gezici Festival ve İLEF ortaklığıyla gerçekleşecek olan atölye çalışması herkesin katılımına açık olacak.

Bu sene yirmincisi düzenlenen Gezici Festival Ankara’da 28 Kasım’da başladı. 4 Aralık’ta sona erecek olan festivalin özel bölümlerinden biri  “Osmanlı’dan Manzaralar“. Elif Rontgen Kaynakçı bu festival için, 1896-1922 tarihlerinde çekilen, farklı arşivlerde bulunan filmleri derledi.  “Osmanlı’dan Manzaralar“ başlığı altında derlenen filmler 2 Aralık Salı günü Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde (ÇSM) ücretsiz olarak canlı müzik eşliğinde gösterilecek. Kaynakçı ve akademisyen Nezih Erdoğan izleyicileri bilgilendirecek. Elif R. Kaynakçı ÇSM’den sonra İLEF’te olacak.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/4823
Yol: Anasayfa > Güncel > Gezici Festival İLEF’te atölye çalışması yapacak

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

osym_cevap
LYS 2017 tercih kılavuzu yayımlandı: İLEF kamuda birinci

Yükseköğretim programları ve kontenjanları 2017 kılavuzu yayımlandı. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından üniversiteli adaylarına ön bilgi vermek için hazırlanan kılavuza göre üniversite tercihleri 18-26 Temmuz arasında yapılabilecek.

Kapat