19 Mayıs 2019, Pazar - 20:23

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

İLAUM’dan Siyasal İletişim Eğitim Programı

Tarih: 21 Mart 2018

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 106

Ankara Üniversitesi İletişim Araştırmaları ve Uygulama Merkezi’nin (İLAUM) “Yeni Dünyada Siyasal İletişim Yönetimi” eğitim programı, 14 Nisan 2018’de başlıyor.

Ankara Üniversitesi İletişim Araştırmaları ve Uygulama Merkezi’nin (İLAUM) “Yeni Dünyada Siyasal İletişim Yönetimi” eğitim programı, 14 Nisan 2018’de başlıyor. Alanında uzman isimlerin katılacağı eğitimlerde, teori ve uygulama sentezlenerek katılımcıların siyasal iletişim yönetimi konusunda bilgi ve becerilerinin arttırılması hedefleniyor. Program, “Bilgi yoksa zafer rastlantılara kalır, sadece iyi bilgiyle rastlantıları yönetebilirsiniz” sloganıyla özetleniyor. Toplam 33 saat sürecek eğitimde, “politika”, “medya”, “seçmen” kavramlarına dair güncel bilgiler paylaşılacak.

“2019 Seçim Yılı”

Doç. Dr. Melike Aktaş programla ilgili olarak “Siyasetin merkezi Ankara olduğuna ve siyasal iletişimin önemli isimleri de Ankara’da bulunduğuna göre böyle bir program açmak merkezimiz için kaçınılmaz olmuştu” dedi. Doç. Dr. Aktaş, “2019’a giderken önümüzde yerel ve genel seçimler olmak üzere doğru yoğun iletişim çalışmaları gerektiren bir süreç var. Bu süreci bilgi temelli yöneterek sonucu rastlantılara bırakmak istemeyen herkesi bu programa bekliyoruz” dedi.

Başvuruları devam etmekte olan program, Ankara Üniversitesi Beşevler Merkez yerleşkesinde yapılacak.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/17835
Yol: Ana sayfa » Yazılar » İLAUM’dan Siyasal İletişim Eğitim Programı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLEF, en engelsiz fakülte oldu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen 2019 Yılı Engelsiz Üniversite Ödüllerinde İLEF, Mekanda Erişim ve Eğitimde Erişim alanlarında engelsiz fakülte ödülü aldı. Ankara Üniversitesinden iki fakülte ve iki yüksekokulu daha Mekanda Erişim ödülü alırken İLEF, Eğitimde Erişim ödülü alan tek fakülte oldu.

Kapat