22 Ocak 2018, Pazartesi - 11:16

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

İMO Ankara’dan edebiyat paneli ve Oğuz Atay ödülleri

Tarih: 18 Aralık 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 66

İMO Ankara Şubesi, İnşaat Mühendisliği Haftası etkinlikleri kapsamında bu akşam “Edebiyatla Kavga” başlıklı bir panel düzenliyor. Panelin yanı sıra Oğuz Atay Fotoğraf ve Öykü Yarışmasının sonuçları da açıklanacak.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Ankara Şubesi’nin kuruluşunun 63. yılını kutladığı bu yılki İnşaat Mühendisliği Haftası etkinlikleri kapsamında edebiyat paneli ve fotoğraf sergisi düzenleniyor.

İMO’nun Oğuz Atay’ın “Tutunamayanlar” isimli kitabında geçen “Hayatın Koordinatları” başlığıyla düzenlediği öykü ve fotoğraf yarışmasının sonuçları da bugün açıklanıyor. Dereceye giren öykü ve fotoğrafların sunulacağı sergi, bugün 19.00’da İMO Kongre ve Kültür Merkezi’nde açılacak.

Serginin açılışının ardından ise yazar Arzu Eylem, yazar Özgür Mutlu ve BirGün kitap eki editörü Doğuş Sarpkaya’nın konuşmacı olduğu “Edebiyatla Kavga” başlıklı bir de söyleşi düzenleniyor. Söyleşi, İMO KKM’de 19.45’te başlayacak.

İMO‘nun 28 Aralık’a kadar sürecek etkinliklerine katılım ücretsiz. Etkinlik takvimine ve detaylı bilgiye şu adresten ulaşılabilir:

http://ankara.imo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=22616&tipi=1&sube=3

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/16580
Yol: Anasayfa > Yazılar > Güncel > İMO Ankara’dan edebiyat paneli ve Oğuz Atay ödülleri

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadın cinayetleri 2017 yılında da artmaya devam etti

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun medya taraması verilerine göre 2017 yılında 409 kadın öldürüldü. Kadınların birçoğu; boşanmak, ilişkisini sonlandırmak veya kendi hayatına dair karar vermek istediği için öldürüldü.

Kapat