18 Kasım 2017, Cumartesi - 21:20

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması başvuruları başladı

Tarih: 05 Mayıs 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 37

“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” kısa film yarışmasının bu seneki teması “Küçük Birikimler, Büyük Mucizeler” olarak belirlendi.

Türkiye’ye tasarruf bilinci aşılamak ve toplumu yatırıma yönlendirmek amacıyla üç senedir düzelenen “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” kısa film yarışmasının bu seneki teması “Küçük Birikimler, Büyük Mucizeler” olarak belirlendi.

tbsb-içfoto

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin (TSPB) bu yıl 4.sünü düzenlediği “Küçük birikimlerle bugünü ıskalamadan geleceği inşa etmenin öneminin” vurgulandığı filmler 3 dakika olacak. Adaylar doldurdukları formu elden,  posta veya kargo aracılığıyla teslim edebilecekler.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya katılmak isteyen adayların 29 Eylül’e kadar başvuru yapması belirtiliyor. Yarışmanın ödülleri;

Birincilik ödülü: 12.000 TL (On İki Bin TL)

İkincilik ödülü: 10.000 TL (On Bin TL)

Üçüncülük ödülü: 7.500 TL (Yedi Bin Beş Yüz TL).

Kullanım hakkının TSPB’ye ait olduğu filmlerin adayları kameraelindegelecegincebinde.com adresli internet sitesi üzerinden başvuru yapacak.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14137
Yol: Anasayfa > Yazılar > Güncel > “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması başvuruları başladı

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık çalışanlarına dönük şiddet bitmiyor

Sağlık çalışanlarına yönelik artan şiddet hem hastalar hem de sağlık çalışanları açısından önemli bir sorun teşkil ediyor. Doğrudan ya da dolaylı yoldan şiddete maruz kalan sağlık çalışanları huzursuz oldukları bir ortamda mesleklerini yapmaya çalışıyor.

Kapat