17 Temmuz 2018, Salı - 03:53

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması başvuruları başladı

Tarih: 05 Mayıs 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 45

“Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” kısa film yarışmasının bu seneki teması “Küçük Birikimler, Büyük Mucizeler” olarak belirlendi.

Türkiye’ye tasarruf bilinci aşılamak ve toplumu yatırıma yönlendirmek amacıyla üç senedir düzelenen “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” kısa film yarışmasının bu seneki teması “Küçük Birikimler, Büyük Mucizeler” olarak belirlendi.

tbsb-içfoto

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin (TSPB) bu yıl 4.sünü düzenlediği “Küçük birikimlerle bugünü ıskalamadan geleceği inşa etmenin öneminin” vurgulandığı filmler 3 dakika olacak. Adaylar doldurdukları formu elden,  posta veya kargo aracılığıyla teslim edebilecekler.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya katılmak isteyen adayların 29 Eylül’e kadar başvuru yapması belirtiliyor. Yarışmanın ödülleri;

Birincilik ödülü: 12.000 TL (On İki Bin TL)

İkincilik ödülü: 10.000 TL (On Bin TL)

Üçüncülük ödülü: 7.500 TL (Yedi Bin Beş Yüz TL).

Kullanım hakkının TSPB’ye ait olduğu filmlerin adayları kameraelindegelecegincebinde.com adresli internet sitesi üzerinden başvuru yapacak.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14137
Yol: Anasayfa > Yazılar > Güncel > “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması başvuruları başladı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veriler tutarsız işsizlik acımasız

Meclis önünde kendini yakan işçi ile gündeme gelen işsizlik, can yakıyor. Bir yandan büyüme rakamları öne sürülürken, diğer yandan işsizlik oranlarındaki artış dikkat çekiyor. Medya gündemini seçim tartışmaları belirlerken, kredi borcunu ödeyemeyen çiftçiler kendini yakıyor.

Kapat