19 Mayıs 2019, Pazar - 06:24

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

“Kariyer Gemisi” bu hafta Alper Şahin’le yola çıkıyor

Tarih: 24 Ekim 2018

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 97

Gazetecilik bölümü mezunlarından reklamcı Alper Şahin, 26 Ekim Cuma günü İLEF’e konuk oluyor.

İLEF Kurumsal İletişim Birimi, tarafından yapılacak olan “Kariyer Gemisi” etkinliğine 2001 İLEF Gazetecilik Bölümü mezunu Alper Şahin konuk oluyor. Görünüm’de Yazı İşleri Editörlüğü ve Sayfa Tasarımı da yapan Şahin, 26 Ekim Cuma günü saat 14.30’da ATK dersliğinde konuşma yapacak.

Alper Şahin Kimdir?

İLEF Gazetecilik bölümüne 1997 yılında başlayan Şahin, okul dönemi boyunca Reklam Atölyesi’nde çalıştı. Reklam Atölyesi’nde, 12. Genç İletişimciler Yarışması En İyi Strateji dalında birincilik, En İyi Reklam Kampanyası dalında ikincilik ödülünü kazandı. 2001 yılında 13. Genç İletişimciler Yarışması, En İyi Reklam Kampanyası dalında Birincilik Ödülü, En İyi Reklam Filmi Senaryosu dalında birincilik, En İyi Strateji dalında üçüncülük ödülünü kazandı. Görünüm’de 2001-2002 yılları arasında Yazı İşleri Editörlüğü ve Sayfa Tasarımcılığı yaptı.

Profesyonel meslek yaşantısına, Baydaş Tanıtım Reklam Ajansı’nda başlayan Şahin, 3 yıl boyunca Tasarımcı-Prodüksiyon Koordinatörlüğü yaptı. İşbir Yatak’ta 8 yıl boyunca Reklam ve Kurumsal İletişim Yöneticisi, Hangar Reklam’da ajans başkanı olarak çalıştı. 2014 yılı Ağustos ayından bu yana, AKO Grup’ta Pazarlama İletişimi ve Kurumsal İletişim Uzmanı olarak Petlas, Starmaxx, Falken, Dunlop, Turbo Akü, Akojant markaları için kurumsal iletişim, PR, kreatif ve medya planlama faaliyetlerini yürütmekte.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/19915
Yol: Ana sayfa » Yazılar » “Kariyer Gemisi” bu hafta Alper Şahin’le yola çıkıyor

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLEF, en engelsiz fakülte oldu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen 2019 Yılı Engelsiz Üniversite Ödüllerinde İLEF, Mekanda Erişim ve Eğitimde Erişim alanlarında engelsiz fakülte ödülü aldı. Ankara Üniversitesinden iki fakülte ve iki yüksekokulu daha Mekanda Erişim ödülü alırken İLEF, Eğitimde Erişim ödülü alan tek fakülte oldu.

Kapat