8 Aralık 2018, Cumartesi - 03:28

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Latin rüzgarları Cebeci Kampüsü’nde esecek

Tarih: 23 Şubat 2018

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 151

Ankara Üniversitesi’nde 8 yıldır etkinlik gösteren Sosyal Latin Topluluğu yeni dansçılarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Ankara Üniversitesi Sosyal Latin Topluluğu 27 Şubat Salı günü tanıtım dersi düzenliyor. A.Ü. Cebeci Kampüsü Spor Salonu Aynalı Salonlar’da 19.00’da başlayacak olan derste katılımcıları bir de dans gösterisi bekliyor.

Topluluk başkanlığını 4 yıldır sürdürdüğünü söyleyen Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği öğrencisi Melek Sidan, “Topluluğa öğrenci olarak başladım, sonra ilerledim ve sorumluluğu devraldım. Her yıl sonunda okulun düzenlediği Dans Festivali’nde diğer üniversitelerin de katılımıyla gösterilerimizi sergiliyoruz. Herkesi dans etmeye bekliyoruz” dedi.

Cebeci Kampüsü’nden öğrencilerin dans ettiği topluluk, ortalama 30’un üzerinde dansçıdan oluşuyor. Toplulukta Salsa, Bacahata ağırlıklı olmak üzere Kizomba ve Swing dansları eğitimi veriliyor. Topluluğa katılmak için ise üniversitenin öğrencisi olmak yeterli.

Topluluğun sosyal medya hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/17184
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Latin rüzgarları Cebeci Kampüsü’nde esecek

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağbaşı: Kulüpler çağdaş olmayınca federasyonlar da olamıyor

Spor Muhabirliği dersi bu hafta Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü eski Müdür Yardımcısı Sezai Bağbaşı’nın katılımıyla yapıldı. Spor yöneticiliğinin konuşulduğu derste Türkiye’de spor yönetimi modellerinin dönüşümü ve spor kurullarının medyayla kurduğu ilişki tartışıldı.

Kapat