22 Mayıs 2019, Çarşamba - 05:21

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Maliye Piyango Ankara’da rahat kazandı

Tarih: 10 Nisan 2019

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 39

Ziraat Bankası ile Maliye Piyango’nun karşı karşıya geldiği maçın galibi 3-0’lık skorla Maliye Piyango oldu.

Efeler Ligi Play Off 5/8’lik etabının ilk maçı Başkent Voleybol Salonu’nda Ziraat Bankası ve Maliye Piyango arasında oynandı. Karşılaşma, iki takımın karşılıklı aldığı sayılarla başlarken, teknik molaya Maliye Piyango, 12-9 önde girdi. Teknik moladan sonra oyunda ağırlığını hissettiren Maliye Piyango, ilk seti 25-18 kazandı.

İlk sete oranla daha çekişmeli geçen ikinci sette ise Ziraat Bankası, teknik molaya 12-10 üstünlükle girdi. Ancak Maliye Piyango durumu 25-23’e getirerek ikinci seti de kazanmayı bildi ve durumu 2-0’a getirdi.

Ziraat Bankası, Maliye Piyango’nun hücumlarına direnemedi

Ziraat Bankası üçüncü sete iyi başlasa da teknik molaya önde giden takım 12-10’la Maliye Piyango oldu. Teknik moladan sonra Maliye Piyango üst üste sayılarla durumu 22-19’a getirdi. Sete iyi başlayan Ziraat Bankası, Maliye Piyango’nun başarılı hücumlarına direnemedi ve seti 25-21 kaybetti. Bu skorla beraber Maliye Piyango setlerde durumu 3-0’a getirdi ve maçı rahat bir şekilde kazandı.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/22609
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Maliye Piyango Ankara’da rahat kazandı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlk icraatıydı… Yavaş’tan o sorunun çözümü için kesin talimat

Geçtiğimiz ay Batıkent’te yaşanan hayvan katliamının hemen ardından ilgili birimleri harekete geçirerek olaya müdahale eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sokak hayvanlarının sorunlarının köklü çözümü için de kolları sıvadı. Mansur Yavaş’ın yaklaşık bir aydır ilgililerle toplantılar yaptığı, içinde gönüllülerin de olduğu bir komisyon kurularak soruna karşı modern ve kalıcı çözümlerin...

Kapat