14 Kasım 2019, Perşembe - 17:20

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Medya Atölyesi’nde çalışma grupları oluşturuldu

Tarih: 19 Haziran 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 185

Dopingle Mücadele Medya Atölyesi’ne katılan öğrenciler atölye hocalarının yaptıkları tanıtım sonrası atölyelerini seçti.

Dopingle Mücadele Medya Atölyesi kapsamında atölye sorumlu öğretim elemanları, beş gün boyunca yapılacak çalışmalar hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Film Atölyesinden Öğr. Gör. Itır Gökgücü Demiray ve Öğr. Gör. Enver Özüstün atölyenin bir hafta sürecek etkinlik ile ilgili belgesel çekileceğini, her gün çekilen videoların kayıt altına alınacağını ve çekilen belgesel ve videoların İletişim Fakültesi ilef Film Atölyesi Youtube sayfasında ve ayrıca link olarak GÖRÜNÜM’ de verileceğini söyledi.

Fotoğraf Atölyesinden Yrd. Doç. Dr. Tuğba Taş, Medya Atölyesi boyunca görevli öğrenciler tarafından fotoğraf çekileceğini ve arşivleneceğini ve medya atölyesi ile ilgili bir konsept bulup onun fotoğraf çekimlerini yapacaklarını belirtti.

Fotoğraflar: Dilan Kutlu

Radyo Atölyesinden Öğr. Gör. Halil Güven ise dopingle mücadele üzerine bir kavramın bulunması sonrası işlerinin başlayacağını ve kavram ile ilgili radyo spotu hazırlanacağından bahsetti.

GÖRÜNÜM’den Öğr. Gör. Gökhan Bulut, medya atölyesi boyunca rutin haber takibi yapacaklarını ve haberlerin GÖRÜNÜM’ün internet sitesi ile Twitter ve Facebook sayfaları  üzerinden yayınlanacağını kaydetti. Bulut ayrıca Cuma gününe medya atölyesi için bir gazete çıkarılacağını ve gazete için rutin ve özel haberler hazırlanacağını dile getirdi.

Reklam Atölyesinden Öğr. Gör. Mehmet Sobacı ise medya atölyesi için bir reklam kampanyası hazırlayacakları ve çalışmalara yarın başlayacakları bilgisini verdi

Tanıtımların sonunda medya atölyesine katılan öğrenciler atölyelere dağıldı.

Atölye gurları

 

 

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14634
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Medya Atölyesi’nde çalışma grupları oluşturuldu

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği 3 puan kazandı

TFF Süper Lig Cemil Usta Sezonu 11. Hafta mücadelesinde alt sıralardan kurtulmaya çalışan Gençlerbirliği ve İstiklal Mobilya Kayserispor, Eryaman Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Maçı 2-1 önde kapatan Gençlerbirliği 3 puanı kazanarak galip oldu.

Kapat