18 Kasım 2017, Cumartesi - 20:48

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Medya Atölyesi’nde çalışma grupları oluşturuldu

Tarih: 19 Haziran 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 128

Dopingle Mücadele Medya Atölyesi’ne katılan öğrenciler atölye hocalarının yaptıkları tanıtım sonrası atölyelerini seçti.

Dopingle Mücadele Medya Atölyesi kapsamında atölye sorumlu öğretim elemanları, beş gün boyunca yapılacak çalışmalar hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Film Atölyesinden Öğr. Gör. Itır Gökgücü Demiray ve Öğr. Gör. Enver Özüstün atölyenin bir hafta sürecek etkinlik ile ilgili belgesel çekileceğini, her gün çekilen videoların kayıt altına alınacağını ve çekilen belgesel ve videoların İletişim Fakültesi ilef Film Atölyesi Youtube sayfasında ve ayrıca link olarak GÖRÜNÜM’ de verileceğini söyledi.

Fotoğraf Atölyesinden Yrd. Doç. Dr. Tuğba Taş, Medya Atölyesi boyunca görevli öğrenciler tarafından fotoğraf çekileceğini ve arşivleneceğini ve medya atölyesi ile ilgili bir konsept bulup onun fotoğraf çekimlerini yapacaklarını belirtti.

Fotoğraflar: Dilan Kutlu

Radyo Atölyesinden Öğr. Gör. Halil Güven ise dopingle mücadele üzerine bir kavramın bulunması sonrası işlerinin başlayacağını ve kavram ile ilgili radyo spotu hazırlanacağından bahsetti.

GÖRÜNÜM’den Öğr. Gör. Gökhan Bulut, medya atölyesi boyunca rutin haber takibi yapacaklarını ve haberlerin GÖRÜNÜM’ün internet sitesi ile Twitter ve Facebook sayfaları  üzerinden yayınlanacağını kaydetti. Bulut ayrıca Cuma gününe medya atölyesi için bir gazete çıkarılacağını ve gazete için rutin ve özel haberler hazırlanacağını dile getirdi.

Reklam Atölyesinden Öğr. Gör. Mehmet Sobacı ise medya atölyesi için bir reklam kampanyası hazırlayacakları ve çalışmalara yarın başlayacakları bilgisini verdi

Tanıtımların sonunda medya atölyesine katılan öğrenciler atölyelere dağıldı.

Atölye gurları

 

 

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14634
Yol: Anasayfa > Yazılar > Eğitim > Medya Atölyesi’nde çalışma grupları oluşturuldu

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık çalışanlarına dönük şiddet bitmiyor

Sağlık çalışanlarına yönelik artan şiddet hem hastalar hem de sağlık çalışanları açısından önemli bir sorun teşkil ediyor. Doğrudan ya da dolaylı yoldan şiddete maruz kalan sağlık çalışanları huzursuz oldukları bir ortamda mesleklerini yapmaya çalışıyor.

Kapat