18 Mayıs 2019, Cumartesi - 00:16

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Sarı Lacivertler başkentte kazandı

Tarih: 09 Mart 2019

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 46

Sultanlar Ligi 22’nci hafta karşılaşmalarında ev sahibi Halkbank’ın rakibi Fenerbahçe Opet oldu. Voleybol severlerin ve Fenerbahçeli taraftarların yoğun ilgi gösterdiği maçı yaklaşık 500 kişi izledi. Maçın galibi 3-0 set üstünlüğüyle Fenerbahçe Opet oldu.

Bugün Başkent Spor Salonu’nda, ligde üçüncü sırada yer alan Fenerbahçe Opet ile galibiyeti bulunmayan Halkbank mücadelesi vardı. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği maçın galibi Fenerbahçe Opet oldu.

Çekişmeli başlayan maç, birbirini takip eden sayılarla devam etti. İlk sette teknik molaya 12-8 üstün giden Fenerbahçe Opet, 25-19’luk skorla setin de galibi oldu.

İkinci sette de sahada benzer bir çekişme yaşandı. Bir yandan oyunu bırakmayan Halkbank, diğer yandan taraftarın yoğun desteğiyle Fenerbahçe, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Teknik molaya 12-8 tekrar önde giren Fenerbahçe, ürettiği sayılarla ikinci setin de galibi oldu. (25-20)

Başkentli voleybol severler, son sette de keyifli bir mücadeleye şahit oldular. Karşılıklı sayılarla devam eden üçüncü setin (25-19) ve maçın galibi 3-0 set üstünlüğüyle Fenerbahçe Opet oldu.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/21990
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Sarı Lacivertler başkentte kazandı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güngör: Kişiye özel beslenme programı hazırlanmalı

İLEF'te "Yazdan Önce Son Çıkış” başlıklı etkinlikte konuşan Beslenme ve Diyet Uzmanı Sibel Güngör, herkesin günlük rutinini farklı olmasından kaynaklı kişiye özel beslenme programı hazırlanması gerektiğini belirtti.

Kapat