12 Aralık 2017, Salı - 10:27

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Altın Portakallı oyuncu Ecem Uzun İLEF’e geliyor

Tarih: 19 Mayıs 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 62

Sineİlef Sinema Topluluğu ve Uçan Süpürge’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Sinemada Kadın’ başlıklı söyleşinin konuğu ‘Tereddüt’ filmi oyuncusu Ecem Uzun olacak.

Tereddüt filmiyle 53. Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Ecem Uzun, İLEF’e konuk olacak. Sineİlef Sinema Topluluğu ve Uçan Süpürge’nin düzenlediği söyleşi, 23 Mayıs Salı günü 13.00’de Mahmut Tali Öngören (MTÖ) Sinema Salonu’nda gerçekleştirilecek. Film gösterimi 22 Mayıs Pazartesi günü 18.00’de Sineİlef tarafından MTÖ Sinema Salonu’nda yapılacak.

Tereddut_EcemUzun

Ecem Uzun kimdir?

İstanbul Sarıyer’de 17 Haziran 1992′ de dünyaya gelen Ecem Uzun, Sarıyer İ.Ö.O. ve Hüseyin Kalkavan Lisesi’nden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitiren Uzun, 8 yaşında Sarıyer Belediyesi’nde tiyatro eğitimi aldı.  2003 yılında Ülker reklamında oynayarak oyunculuğa başlayan Uzun, sırasıyla ‘Aliye’, ‘Geniş Zamanlar’, ‘Pulsar’, ‘Gönül Salıncağı’, ‘Ah Kalbim’, ‘Küçük Sırlar’ dizilerinde rol aldı. 2004 yılından bu yana Sihirli Anahtar Cast Ajansı’na bağlı olarak çalışan genç oyuncu, son olarak Reha Erdem’in ‘Koca Dünya’ isimli filminde oynadı.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14195
Yol: Anasayfa > Yazılar > Güncel > Altın Portakallı oyuncu Ecem Uzun İLEF’e geliyor

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15. Ulusal Sosyal Bilimler Kongresi başlıyor

Türkiye Sosyal Bilimler Derneği (TSBD) tarafından bu sene 15'incisi düzenlenen Ulusal Sosyal Bilimler Kongresi yarın başlıyor.

Kapat