13 Mart 2019, Çarşamba - 12:36

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

TMMOB’tan “kriz, kent, kadın” sempozyumu

Tarih: 19 Şubat 2019

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 23

TMMOB tarafından düzenlenecek 3. Kadın Sempozyumu “kriz, kent, kadın” temasıyla “Ekonomik Krizin Kadın Üzerindeki Etkisi” ve “Yerel Yönetimlerde Kadın” başlıklarını tartışmaya açacak.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından 3’üncüsü düzenlenecek olan “Kadın Sempozyumu” 23 Şubat’ta yapılacak. İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonu’nda gerçekleşecek sempozyumda, Ekonomik Krizin Kadın Üzerindeki Etkisi ve Yerel Yönetimlerde Kadın başlıklı oturumları yer alacak. Açılış konuşmalarını sempozyumun yürütücüleri olan TMMOB Kadın Çalışma Grubunun Başkanı Işık Gürbulak’ın ve TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz’ın yapacağı programda akademisyenler ve oda mensupları konuşmalar yapacak. Daha önce “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” ve “Mesele Kadın Olmak” temasıyla gerçekleşen buluşma, bu yıl “kriz, kent, kadın” başlığıyla hayata geçirilecek.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Doç. Dr. Emel Memiş’in de katılımcılar arasında olduğu programın detayları için https://www.tmmob.org.tr/icerik/tmmob-iii-kadin-sempozyumu-kriz-kent-kadin-basliginda-23-subatta-duzenlenecek adresine bakılabilir.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/21536
Yol: Ana sayfa » Yazılar » TMMOB’tan “kriz, kent, kadın” sempozyumu

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sarı Lacivertler başkentte kazandı

Sultanlar Ligi 22'nci hafta karşılaşmalarında ev sahibi Halkbank’ın rakibi Fenerbahçe Opet oldu. Voleybol severlerin ve Fenerbahçeli taraftarların yoğun ilgi gösterdiği maçı yaklaşık 500 kişi izledi. Maçın galibi 3-0 set üstünlüğüyle Fenerbahçe Opet oldu.

Kapat