25 Nisan 2018, Çarşamba - 13:50

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Yemekhanelerde fişle yemek dönemi sona erdi

Tarih: 31 Ekim 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 276

Ankara Üniversitesi yemekhanelerinde fişle yemek uygulaması, bugün itibariyle sona erdi. Akademik, idari personel ve öğrenciler, karta yükledikleri parayla yemek yiyebilecek.

Dönem başında yenilenen kartlar ile Ankara Üniversitesi’nin tüm yemekhanelerinde fişle yemek uygulaması bugün itibariyle sona erdi. İdari, akademik personel ve öğrenciler, kartlarına para yükledikten sonra yemekhanedeki turnikelere kartlarını okutup, yemek yiyebilecek.

Kartlara gün içinde saat 11.00’den önce para yüklendiği takdirde yüklenen para gün içinde kullanılabilecek. Saat 11.00’den sonra para yükleyenlerin gün içinde parayı kullanabilmesi için internet üzerinden aktifleştirme işlemini yapması gerekiyor.

Ankara’da en pahalı yemek Ankara Üniversitesi’nde

Ankara Üniversitesi, öğrenci yemek fiyatlarını üç yıl içinde 1 buçuk liradan 3 liraya yükselterek, Ankara’daki üniversiteler içinde en yüksek fiyatla yemek hizmeti veren üniversite oldu. Gazi Üniversitesi öğrencilere 1 lira 40 kuruştan, Hacettepe Üniversitesi 1 lira 80 kuruştan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2 liradan, ODTÜ 2 lira 35 kuruştan hizmet veriyor.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/16006
Yol: Anasayfa > Yazılar > Eğitim > Yemekhanelerde fişle yemek dönemi sona erdi

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Siyasette Kadın” etkinliği yapıldı

Ankara Üniversitesi Kadın Platformu Koordinatörlüğü ve Ankara Üniversitesi Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü’nün düzenlediği “Siyasette Kadın” etkinliği bugün 13.30’da Eczacılık Fakültesi 50. Yıl Salonunda yapıldı.

Kapat