22 Mayıs 2019, Çarşamba - 12:49

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Yeni baykuşlar bölümleriyle tanıştı

Tarih: 19 Eylül 2018

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 94

İLEF Uyum Programı, Ahmet Taner Kışlalı Sanatevi’nde (ATK) bu sabah yapılan genel tanışma toplantısının ardından SKS’nin tanıtılması ve bölümlerin tanışma toplantısıyla devam etti.

İLEF‘e 2018-2019 akademik yılı için kayıt olmaya hak kazanan öğrenciler için yapılan uyum programının ilk günü, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) ve bölüm tanıtımlarıyla devam etti. Öğretim elemanlarının, sırasıyla Radyo Televizyon ve Sinema, Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerine dair bilgi verdiği toplantılarda öğrencilerin soruları cevaplandı. Program kapsamında, bölüm atölyeleri de kısaca tanıtılırken Gazetecilik Bölümü toplantısında GÖRÜNÜM’le ilgili bir sunum yapıldı.

Mehmet Burak Demircan

SKS’nin tanıtımı için SKS AB Gençlik Programı Ofisi biriminden Mehmet Burak Demircan tarafından yapılan sunumda kültürel kurslardan, sportif faaliyetlerden ve öğrencilerin kullanabileceği diğer imkânlardan bahsedildi. Demircan, öğrencilerin okula duyduğu aidiyet hissini önemsediklerinin altını çizerken, daire bünyesinde 30 farklı dalda açılan kursları, geleneksel turnuvaları ve çeşitli etkinlikleri anlattı. Sunumun ardından Cebeci Spor Salonu’nda öğrencilere baskılı çantalar verildi.

SKS’ye dair yapılan sunumun ardından bölümlerin tanışma toplantısı, bölüm başkanlarının konuşmasıyla başlarken öğrenciler öğretim elemanlarıyla tanışmış oldu. Üç bölümde de kontenjanların azalmasının olumlu tarafları, üniversite hayatında öğrencileri nelerin beklediği gibi konular anlatıldı.

Uyum Programı, yarın Tandoğan ve Anıtkabir’deki törenlerle devam edip Cuma günü ATK Sanatevi’nde yapılacak atölye tanıtımlarıyla son bulacak.

RTS bölüm toplantısı

GZT bölüm toplantısı

HİT bölüm toplantısı

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/19343
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Yeni baykuşlar bölümleriyle tanıştı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençler mağlup olmasına rağmen kupayı kaldırdı

Spor Toto 1. Lig’in 34'üncü haftasında Gençlerbirliği evinde Adana Demirspor’u konuk etti. Adana Demirspor’a 1-2 mağlup olan Gençlerbirliği, birinciliği Denizlispor’a kaptırdı ve Süper Lig’e ikinci sırada yükseldi. Maçın galibi Adana ise bu sonuçla Play-off şansını elde etti.

Kapat