23 Mayıs 2019, Perşembe - 18:36

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Yeni Medya Çalışmaları Ulusal Kongresi için çağrıya çıkıldı

Tarih: 16 Nisan 2014

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 11

Kadir Has Üniversitesi (KHAS) ile Alternatif Bilişim Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Yeni Medya Çalışmaları II. Ulusal Kongre’ye katılım çağrısı yapıtı. Yeni Medya Okuryazarlığı altbaşlığı çerçevesinde bildirilerin sunulacağı kongre 26 – 27 Şubat 2015’te yapılacak.

Kadir Has Üniversitesi ile Alternatif Bilişim Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Yeni Medya Çalışmaları II. Ulusal Kongre’ye katılım çağrısı yapıldı. Yeni Medya Okuryazarlığı altbaşlığı çerçevesinde bildirilerin sunulacağı kongre 26 – 27 Şubat 2015’te KHAS İletişim Fakültesi’nde yapılacak.

Neoliberal yurttaşlık anlayışının siyasi karar alma süreçleriyle sınırlı kaldığını belirten kongrenin çağrı metni,  yeni medya teknolojilerinin katılımcı bir yurttaşlık için önemli olanaklar sunduğunu söylüyor. Son yıllarda meydana gelen sızıntılara da dikkat çekilen metinde yeni medya okuryazarlığı kilit bir kavram olarak görülüyor.

Bildiri özetlerinin gönderilmesi için son tarih olarak 23 Mayıs 2014’ün belirlendği kongreyle ilgili detaylı bilgi http://www.yenimedya.org.tr/ adresinden edinilebilir.

 

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/4381
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Yeni Medya Çalışmaları Ulusal Kongresi için çağrıya çıkıldı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Büyükşehir Belediyesinde öncelik “insan sağlığı, hayvan refahı”

Ankara Büyükşehir Belediyesinin sokak hayvanlarının sorunlarını çözmek için oluşturduğu yeni komisyon, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Heyetin Gölbaşı Barınağındaki ziyaretinin ardından Sincan Hayvan Barınağı da yerinde incelendi.

Kapat