26 Haziran 2017, Pazartesi - 05:15

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Yeni Medya Çalışmaları Ulusal Kongresi için çağrıya çıkıldı

Tarih: 16 Nisan 2014

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 8

Kadir Has Üniversitesi (KHAS) ile Alternatif Bilişim Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Yeni Medya Çalışmaları II. Ulusal Kongre’ye katılım çağrısı yapıtı. Yeni Medya Okuryazarlığı altbaşlığı çerçevesinde bildirilerin sunulacağı kongre 26 – 27 Şubat 2015’te yapılacak.

Kadir Has Üniversitesi ile Alternatif Bilişim Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Yeni Medya Çalışmaları II. Ulusal Kongre’ye katılım çağrısı yapıldı. Yeni Medya Okuryazarlığı altbaşlığı çerçevesinde bildirilerin sunulacağı kongre 26 – 27 Şubat 2015’te KHAS İletişim Fakültesi’nde yapılacak.

Neoliberal yurttaşlık anlayışının siyasi karar alma süreçleriyle sınırlı kaldığını belirten kongrenin çağrı metni,  yeni medya teknolojilerinin katılımcı bir yurttaşlık için önemli olanaklar sunduğunu söylüyor. Son yıllarda meydana gelen sızıntılara da dikkat çekilen metinde yeni medya okuryazarlığı kilit bir kavram olarak görülüyor.

Bildiri özetlerinin gönderilmesi için son tarih olarak 23 Mayıs 2014’ün belirlendği kongreyle ilgili detaylı bilgi http://www.yenimedya.org.tr/ adresinden edinilebilir.

 

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/4381
Yol: Anasayfa > Eğitim > Yeni Medya Çalışmaları Ulusal Kongresi için çağrıya çıkıldı

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

batuhan buğra eruygun
Eruygun: Diğerleri de kullanıyordu, başarılarımı sürdürmek istedim

Medya Atölyesinde ikinci gün, ikinci oturumda Lütfü Özel’in moderatörlüğünde, atlet Batuhan Buğra Eruygun’un katılımıyla sporcu gözünden doping konuşuldu.

Kapat