18 Ağustos 2018, Cumartesi - 13:57

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

95 mezunlarından İLEF’e ziyaret

Tarih: 27 Eylül 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 33

Halkla İlişkiler ve Tanıtım (HİT) Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sema Yıldırım Becerikli ve dönem arkadaşları İLEF’te bir araya geldi.

İLEF hocalarından Prof. Dr. Sema Yıldırım Becerikli dönem arkadaşları ile bir araya geldi. İLEF mezunu Prof. Dr. Becerikli ve kendisi gibi 95 dönemi mezunu olan arkadaşları 22 Eylül Cuma günü Dekanlık Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Prof. Dr. Becerikli ve arkadaşlarına İLEF Dekanı Prof. Dr. Abdülrezak Altun da eşlik etti. O dönem asistan öğrenci olarak görev yaptığını belirten Altun, “Dönem arkadaşlarını bir arada görmek çok güzel” dedi. Mezunlardan Ersel İşcan “Binada ve akademik kadroda birçok değişiklik olmuş ama İLEF ruhu hala aynı” diyerek lisans günlerini hatırlamanın kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

iç 1 cengiz mert

Dönem mezunları, Dekan Prof. Dr. Altun ile birlikte okulu gezerek geçmiş günlerini hatırladılar. Aralarında GÖRÜNÜM muhabirliği yapmış olan mezunlar GÖRÜNÜM Haber Atölyesi’ni de ziyaret etti. GÖRÜNÜM arşivinden geçmişte yaptıkları haberleri okuyan mezunlar keyifli anlar geçirdi.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/15193
Yol: Anasayfa > Yazılar > Kampüs > 95 mezunlarından İLEF’e ziyaret

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberci Talent eğitim programı katılımcılarını arıyor

Mental HR ve İstanbul Medya Akademisi ortaklığıyla habercilik üzerine gerçekleştirilecek olan Haberci Talent eğitim programına başvurular başladı. 100 kişinin kabul edileceği program bitiminde katılımcıların %50’sine çeşitli medya kuruluşlarında istihdam fırsatı tanınacak.

Kapat