23 Aralık 2021, Perşembe - 15:21

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Ayrımcılığa Karşı İLEF Evrim Alataş Ödülü JİNHA’ya verilecek

Tarih: 24 Mayıs 2016

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 171

Ayrımcılığa Karşı Dersler kapsamında altıncısı bu yıl verilecek “Ayrımcılığa Karşı İLEF Evrim Alataş Ödülü”nün sahibi JINHA oldu.

İLEF’te 2007 yılından beri verilen Ayrımcılığa Karşı Dersler’de bu senenin son dersine gelindi. Dönemin son dersi, altıncısı bu sene düzenlenen “Barışın Sesini Yükseltmek İçin Alternatif Habercilik Evrim Alataş Ödül Töreni’yle yapılacak. Bu yılki ödül Jin Haber Ajansına (JİNHA) verilecek. İLEF öğrencilerine ayrımcılık ile ilgili kavramları ve ayrımcılığın çeşitli görünümleri hakkında akademik ve mesleki bir tavır kazandırmayı amaçlayan ders kapsamında yapılacak tören 27 Mayıs Cuma günü 15.00’te ATK Sanatevinde olacak.

 

Geçtiğimiz sene ödül Pınar Öğünç’e verilmişti

Geçen sene yapılan ödül töreninde Evrim Alataş Ödülünü,  Cumhuriyet Gazetesi yazarı Pınar Öğünç almıştı. İnternet üzerinde canlı yayını da yapılan etkinlikte, adına ödül verilen Evrim Alataş ve geçen sene ödülü alan Pınar Öğünç hakkında hazırlanan biyografik videolar katılımcılarla paylaşılmıştı.

pınar öğünç- fotoğraf- alkan uçarsu (1)

Fotoğraf: Alkan Uçarsu

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/11597
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Ayrımcılığa Karşı İLEF Evrim Alataş Ödülü JİNHA’ya verilecek

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yılın Basın Fotoğrafları’nda İLEF ağırlığı

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD)’nin bu yıl 37’ncisini düzenlediği “Yılın Basın Fotoğrafları” ödülleri, törenle sahiplerine verildi. Bu yıl 7 kategoride 28 fotoğraf ve 7 fotoğraf serisi ile bazı özel kategorilerde verilen ödüllerin 11’ini İLEF mezunları Uğur Yıldırım, Ümit Bektaş ve Mert Gökhan Koç aldı.

Kapat