24 Ağustos 2017, Perşembe - 04:42

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Cebeci’ye sıfır kilometre Köprü

Tarih: 05 Mayıs 2012

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 96

Kapanmasından sonra akıbeti uzunca bir süredir Cebeci Yerleşkesi’nde tartışma konusu olan Köprü Kafe, bahar dönemi vizelerinin hemen ardından öğrencilere kapılarını açtı.

İyileştirme çalışmalarıyla birlikte yeni bir görünüme kavuşan kafe, iki bahçesi, yenilenen oyun makinelerinin yanısıra satranç, tavla gibi oyunlarla öğrencilerin boş vakitlerini geçirmeleri için zengin eğlence seçenekleri de sunuyor. Çalışan sayısının artırılmasıyla birlikte, zengin bir yiyecek menüsüne de kavuştuğunu belirten Köprü Kafe çalışanlarından Atilla Aslan, kafeye başta Alman pastası ve baklava olmak üzere birçok yeni lezzet eklendiğini belirtti. Bahçede gölgelik alan olmamasından dolayı öğrencilerin güneşten rahatsız olduğunu ifade eden Aslan, “İlerleyen günlerde arka bahçeye eklenecek olan büyük bir şemsiyenin, güneşli havalara karşı çözüm olmasını bekliyoruz. Kafenin öğrenciler için rahat edebileceği, ferahlatıcı, cazip yer olması en büyük amacımız” dedi. Öğrenciler, genel anlamda Köprü’nün yeni imajından memnun olsalar da, öğrencilerin hoşuna gitmeyen kimi noktalar da yok değil. İLEF öğrencilerinden Onur Ertürk, Köprü’nün imajıyla ilgili olarak yeni yapılanma ile birlikte, kafenin eski samimi ortamını yitirdiğini, yapaylaştığını ve gürültülü müzik yüzünden kafe içerisinde sohbet etmekte zorlandıklarını belirtti. Ayrıca, kafenin fazlaca büyütüldüğünü ve yemek fiyatlarının düşürülmesi gerektiğini ekledi. Başka bir İLEF öğrencisi Emirhan Karatekin ise yeni imajına rağmen kafenin kıraathane havasından çıkamadığını söyledi.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/1973
Yol: Anasayfa > Kampüs > Cebeci’ye sıfır kilometre Köprü

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

osym_cevap
LYS 2017 tercih kılavuzu yayımlandı: İLEF kamuda birinci

Yükseköğretim programları ve kontenjanları 2017 kılavuzu yayımlandı. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından üniversiteli adaylarına ön bilgi vermek için hazırlanan kılavuza göre üniversite tercihleri 18-26 Temmuz arasında yapılabilecek.

Kapat