12 Kasım 2018, Pazartesi - 23:54

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Doping karşıtı kampanyanın ana kavramları tartışıldı

Tarih: 20 Haziran 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 194

Dopingle Mücadele Medya Atölyesinin seminerlerinin son gününde, İLEF Öğretim Görevlisi Mehmet Sobacı moderatörlüğünde, hazırlanacak doping karşıtı kampanyanın ana kavramı üzerine tartışıldı.

Dopingle Mücadele Medya Atölyesinin ikinci gününün son etkinliğinde İLEF Öğretim Görevlisi Mehmet Sobacı moderatörlüğünde, hazırlanacak doping karşıtı kampanyanın ana kavramı üzerine tartışıldı.

kavramlar-iç

Fotoğraf: Sibel Can

Son oturuma katılan Myra Ajansından Rauf Kösemen, hazırlanacak kampanya için öncelikle hedef kitle ve vermek istenen mesaja odaklanılması gerektiğini vurgulayarak, katılımcıların strateji belirlemeleri gerektiğini söyledi. Katılımcılara ana kavramı belirleme konusunda yardımcı olması amacıyla P&G’nin 2014 yılında Sochi Kış Olimpiyat Oyunları için hazırladığı reklamın gösterildiği oturumda, katılımcılar ürettikleri fikirlerle hedef kitle ve kavram öneri listesi çıkardı.

kavramlar-iç2

Fotoğraf: Sibel Can

Dopingle Mücadele Medya Atölyesinin seminerleri bugün itibariyle sona erdi. Yarından itibaren, katılımcılar dahil oldukları atölyelerde çalışmalara başlayacak. Atölyelerin çalışmaları ise cuma günü tamamlanacak ve sunulacak.

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14714
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Doping karşıtı kampanyanın ana kavramları tartışıldı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basın tarihinde bir devir sona erdi: ANKA kapandı

Altan Öymen tarafından kurulduğu 1972 yılında bu yana 46 yıldır yayın yapan ve birçok önemli gazetecinin çalıştığı ANKA Haber Ajansı, dün itibariyle yayın hayatına son verdi.

Kapat