23 Şubat 2018, Cuma - 00:43

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Doping karşıtı kampanyanın ana kavramları tartışıldı

Tarih: 20 Haziran 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 156

Dopingle Mücadele Medya Atölyesinin seminerlerinin son gününde, İLEF Öğretim Görevlisi Mehmet Sobacı moderatörlüğünde, hazırlanacak doping karşıtı kampanyanın ana kavramı üzerine tartışıldı.

Dopingle Mücadele Medya Atölyesinin ikinci gününün son etkinliğinde İLEF Öğretim Görevlisi Mehmet Sobacı moderatörlüğünde, hazırlanacak doping karşıtı kampanyanın ana kavramı üzerine tartışıldı.

kavramlar-iç

Fotoğraf: Sibel Can

Son oturuma katılan Myra Ajansından Rauf Kösemen, hazırlanacak kampanya için öncelikle hedef kitle ve vermek istenen mesaja odaklanılması gerektiğini vurgulayarak, katılımcıların strateji belirlemeleri gerektiğini söyledi. Katılımcılara ana kavramı belirleme konusunda yardımcı olması amacıyla P&G’nin 2014 yılında Sochi Kış Olimpiyat Oyunları için hazırladığı reklamın gösterildiği oturumda, katılımcılar ürettikleri fikirlerle hedef kitle ve kavram öneri listesi çıkardı.

kavramlar-iç2

Fotoğraf: Sibel Can

Dopingle Mücadele Medya Atölyesinin seminerleri bugün itibariyle sona erdi. Yarından itibaren, katılımcılar dahil oldukları atölyelerde çalışmalara başlayacak. Atölyelerin çalışmaları ise cuma günü tamamlanacak ve sunulacak.

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/14714
Yol: Anasayfa > Yazılar > Eğitim > Doping karşıtı kampanyanın ana kavramları tartışıldı

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12. Ankara Kitap Fuarı açıldı

Ankara Kitap Fuarı'nın 12.’si bu sene düzenleniyor. Bugün saat 10.00’da ATO Congresium’da kapılarını kitapseverlere açan fuar, 25 Şubat Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Kapat