14 Kasım 2019, Perşembe - 09:38

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

İLEF’te yeni topluluk: İLEFOTO

Tarih: 04 Aralık 2013

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 136

İLEF’te yeni bir öğrenci topluluğu var artık: İLEFOTO.

ilefoto fotoğrafİLEF’te yeni bir öğrenci topluluğu var artık: İLEFOTO. İletişim Fakültesi Fotoğraçılık Topluluğu ismiyle kurulan topluluk, Türkiye’de üniversiteler çapında en büyük fotoğraf stokunu oluşturmayı hedefliyor.

İletişim Fakültesi’ndeki 15’inci topluluk olan İLEFOTO’nun akademik danışmanlığını Radyo Televizyon Sinema Bölümü Fotoğrafçılık bölümünden Arş. Gör. Dr. Araştırma görevlisi Tuğba Taş yapıyor.

Fotoğraf sanatının toplumsal işlevini gerçekleştirmek, fotoğraf ve fotoğrafçılık ile ilgilenen öğrenci ve üyelerin tanışma ve dayanışmalarını sağlayarak bir araya toplamak ve onlara eser verecek olanaklar hazırlamak, eserlerini değerlendirmek, eserleri kampüs içerinde sergilemek ve Fotoğraf Atölyesi bünyesinde fotoğraf stoku oluşturmak amacıyla kurulan topluluk 16 öğrenciyle çalışmalarına başladı.

Topluluğun yapmak istediği çalışmalar arasında fotoğraf sanatı alanında söyleşi, sunum, toplantı ve gezi düzenlemek var. Etkinlikler çerçevesinde çekilen fotoğraflar, fotoğraf atölyesi girişindeki panoda sergilenecek.

Üye alımları devam eden topluluk hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.ilefoto.com/ adresine başvurulabilir.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/2839
Yol: Ana sayfa » Yazılar » İLEF’te yeni topluluk: İLEFOTO

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği 3 puan kazandı

TFF Süper Lig Cemil Usta Sezonu 11. Hafta mücadelesinde alt sıralardan kurtulmaya çalışan Gençlerbirliği ve İstiklal Mobilya Kayserispor, Eryaman Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Maçı 2-1 önde kapatan Gençlerbirliği 3 puanı kazanarak galip oldu.

Kapat