24 Ağustos 2017, Perşembe - 04:20

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

İLEF’te yeni topluluk: İLEFOTO

Tarih: 04 Aralık 2013

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 129

İLEF’te yeni bir öğrenci topluluğu var artık: İLEFOTO.

ilefoto fotoğrafİLEF’te yeni bir öğrenci topluluğu var artık: İLEFOTO. İletişim Fakültesi Fotoğraçılık Topluluğu ismiyle kurulan topluluk, Türkiye’de üniversiteler çapında en büyük fotoğraf stokunu oluşturmayı hedefliyor.

İletişim Fakültesi’ndeki 15’inci topluluk olan İLEFOTO’nun akademik danışmanlığını Radyo Televizyon Sinema Bölümü Fotoğrafçılık bölümünden Arş. Gör. Dr. Araştırma görevlisi Tuğba Taş yapıyor.

Fotoğraf sanatının toplumsal işlevini gerçekleştirmek, fotoğraf ve fotoğrafçılık ile ilgilenen öğrenci ve üyelerin tanışma ve dayanışmalarını sağlayarak bir araya toplamak ve onlara eser verecek olanaklar hazırlamak, eserlerini değerlendirmek, eserleri kampüs içerinde sergilemek ve Fotoğraf Atölyesi bünyesinde fotoğraf stoku oluşturmak amacıyla kurulan topluluk 16 öğrenciyle çalışmalarına başladı.

Topluluğun yapmak istediği çalışmalar arasında fotoğraf sanatı alanında söyleşi, sunum, toplantı ve gezi düzenlemek var. Etkinlikler çerçevesinde çekilen fotoğraflar, fotoğraf atölyesi girişindeki panoda sergilenecek.

Üye alımları devam eden topluluk hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.ilefoto.com/ adresine başvurulabilir.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/2839
Yol: Anasayfa > Kampüs > İLEF’te yeni topluluk: İLEFOTO

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

osym_cevap
LYS 2017 tercih kılavuzu yayımlandı: İLEF kamuda birinci

Yükseköğretim programları ve kontenjanları 2017 kılavuzu yayımlandı. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından üniversiteli adaylarına ön bilgi vermek için hazırlanan kılavuza göre üniversite tercihleri 18-26 Temmuz arasında yapılabilecek.

Kapat