12 Mart 2020, Perşembe - 18:48

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

İLEV burslarına başvurular başladı

Tarih: 13 Ekim 2017

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 128

İletişimliler Vakfı (İLEV) bursları için başvurular başladı. İLEF‘te okuyan 10 lisans öğrencisine ayda 250 TL karşılıksız burs verilecek.

Başvuruları başlayan İLEV bursları, bu eğitim öğretim yılı için İLEF‘te okuyan 10 lisans öğrencisine ayda 250 TL karşılıksız burs verilecek. Bursların bu yıl; Emin Özdemir, Mahmut Tali Öngören, Esin Öngören ve Cahit Zarakol adına verilmesi kararlaştırıldı.

Burs başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda; Türkiye Cumhuriyeti uyruklu olması, 2, 3 ya da 4. sınıf öğrencisi olması, akademik başarı ortalamasının en az 2.50 olması şartı aranıyor.

Burs için şartları sağlayan adayların, İLEF Mezunları Vakfı başkanlığına hitaben el yazısı ile yazılmış, maddi durumu ve yaşam koşullarını içeren en az bir sayfalık başvuru yazısı ve transkripti, İLEF Öğrenci İşleri Bürosuna teslim etmeleri gerekiyor.

8 ay süreyle verilecek olan bursun son başvuru tarihi 27 Ekim Cuma. Başvuran adaylarla yapılacak mülakat tarihi başvurular incelendikten sonra belirlenecek.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/15598
Yol: Ana sayfa » Yazılar » İLEV burslarına başvurular başladı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlar Sakarya Caddesi’ni doldurdu: Patriyarkanın belasıyız, feminist isyandayız

Ankara’da 14'üncü Feminist Gece Yürüyüşü yoğun katılımla kutlandı. Yüzlerce kadının katılımıyla gerçekleşen yürüyüşün basın açıklamasında kadın cinayetlerine, barışa ve LGBTİ+ yasaklarına değinilerek "Erkek egemenliğine karşı mücadelemizi yükseltmekten asla geri durmayacağız" denildi.

Kapat