25 Ocak 2021, Pazartesi - 10:37

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Reklam Atölyesi yeni çalışma arkadaşlarını arıyor: “KATIL”

Tarih: 13 Kasım 2020

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 230

İLEF Reklam Atölyesi, yeni dönem çalışmalarına başladı. Atölyenin ilk kampanyası ise “KATIL” sloganıyla yeni çalışma arkadaşı adaylarına yönelik oldu.

Pandemi nedeniyle yüz yüze öğrenime ara verilse de atölye çalışmaları sürüyor. Reklam Atölyesi de yeni dönemde aralarına katılacak arkadaşlarını arıyor. Atölye’nin ilk çalışması da, “yarımca” ismini verdikleri yeni ekip üyeleri için hazırlanan kampanya oldu. Yüz yüze iletişimin aksaması nedeniyle klasik stratejilerin kullanılmadığı kampanyada dijital mecralar öne çıkıyor. Başta e-posta olmak üzere etkileşimli iletişimin yöntemleri ve sosyal medya platformları kullanılarak hazırlanan kampanyanın mottosu ise “Katıl”. İnternetin en çok kullanılan çağrıcı sözcüklerinden olan Katıl’ın gücünden de yararlanan Reklam Atölyesi, öte yandan internetten yapılan derslerin arasına duyurular da yerleştirerek tüm öğrencilere ulaşmayı amaçlıyor.

Reklam Atölyesi’ne katılmak isteyen öğrenciler, 19 Kasım’a kadar bu linkten başvuruda bulunabilecek ve yapılacak online görüşmelerin ardından “yarımca” olabilecek.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/29634
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Reklam Atölyesi yeni çalışma arkadaşlarını arıyor: “KATIL”

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hrant Dink, 14 yıl sonra da unutulmadı

Gazeteci Hrant Dink, 2007'de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Katledilişinin 14'üncü yılında da unutulmayan Dink, siyasetçiler ve meslektaşları tarafından sosyal medya hesaplarından anıldı.

Kapat