21 Eylül 2017, Perşembe - 20:22

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

GÖRÜNÜM’den Karşı Gazete’ye destek ziyareti

Tarih: 14 Nisan 2014

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 52

GÖRÜNÜM muhabirleri, yayın hayatının 65. gününde, çalışanlara hiçbir tebligat yapılmadan patronaj tarafından kapatılan Karşı Gazete Ankara Bürosu’na ziyarette bulundu.

GÖRÜNÜM muhabirleri, yayın hayatının 65. gününde, çalışanlara hiçbir tebligat yapılmadan patronaj tarafından kapatılan Karşı Gazete Ankara Bürosu’na ziyarette bulundu. Karşı Gazete’nin bugün itibariyle işsiz kalan çalışanları, aniden gelen kapatma kararının şaşkınlığını üzerinden atamadıklarını belirtti. Gazetenin internet sitesinde yer alan Karşı Gazete İmtiyaz Sahibi Turan Ababey imzalı açıklamada kapatma sebebi, tirajların 42 bin 500’den 9 bin 500’e düşmesi ve gazete hakkında “cemaat desteği” aldığına dair söylentiler çıkması olarak belirtildi. Fakat ziyaret ettiğimiz Ankara büro gazetecileri, gazetelerin tiraja bağlı sorunlarının çözümü olarak ilk verilen kararın kapatma olmaması gerektiğini ve bunun Türkiye’de bir ilk olduğunu söyledi. Karşı Gazete çalışanları, GÖRÜNÜM muhabirlerine destekleri için teşekkür etti.

GÖRÜNÜM’ün Karşı’yı ziyaret ettiği zaatlerde Çağdaş Gazeteciler Derneği yöneticileri de destek için Karşı bürosundaydı.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/4115
Yol: Anasayfa > Medya > GÖRÜNÜM’den Karşı Gazete’ye destek ziyareti

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uyum2
Üniversiteye uyum haftası başladı

Ankara Üniversitesi’nde eğitim görmeye hak kazanan öğrencilere ders programları ve üniversite yaşamı ile ilgili bilgilerin verildiği ve üç gün sürecek Üniversite Yaşamına Uyum Programı, bugün başladı.

Kapat