26 Şubat 2018, Pazartesi - 03:12

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Sosyal Güvenlik ve Medya Atölyesi’nde ikinci gün başlıyor

Tarih: 10 Şubat 2015

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 61

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinin (İLEF) ev sahipliği yaptığı sosyal güvenlik ve istihdam konulu Medya Atölyesinin ikinci günü başlıyor. Genç iletişimciler, birinci günün sonunda konuya ilişkin ürün ve kampanyalar üreteceği atölye gruplarına ayrıldılar.

Sosyal Güvenlik ve Medya Atölyesinin ikinci gününde “Sosyal sorunların çözümünde iletişimin gücü” konulu iki seminer gerçekleşecek. İlk seminer, saat 9.00’da “Sosyal kampanyalar” başlığıyla Öykü Dialogue International Ajans Başkanı Necati Özkan tarafından yapılacak. İkinci semineri ise saat 10.15’de “Gazetecilikte uzmanlaşma alanı olarak sosyal medya” başlığıyla Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi, NTV Programcısı ve Milliyet Gazetesi yazarı Prof. Dr. Cem Kılıç gerçekleştirecek. Ayrıca İLEF öğretim üyesi Prof. Dr. Gamze Yücesan Özdemir, saat 11.15’te “Bir sosyal politika aracı olarak gençlerin istihdamı” konusunda bir sunum yapacak.

Öğleden sonraki programda da Reklam Atölyesi sorumlusu Öğretim Görevlisi Mehmet Sobacı, “Ana kavrama ilişkin tartışma”ya moderatörlük yapacak. Genç iletişimciler bugün son olarak Balgat’ta bulunan Sosyal Güvenlik Kurumunu ziyaret edecek.

 

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/5768
Yol: Anasayfa > Yazılar > Medya > Sosyal Güvenlik ve Medya Atölyesi’nde ikinci gün başlıyor

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latin rüzgarları Cebeci Kampüsü’nde esecek

Ankara Üniversitesi’nde 8 yıldır etkinlik gösteren Sosyal Latin Topluluğu yeni dansçılarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Kapat