12 Nisan 2022, Salı - 21:15

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Vatan Gazetesi’nin de Ankara Bürosu kapatıldı

Tarih: 30 Nisan 2014

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 71

Vatan ve Milliyet Gazeteleri Demirören Holding’inin kararıyla küçülmeye gidiyor. Küçülme kapsamında Vatan Gazetesi’nin de Ankara Bürosu kapatıldı. Ankara’da gazeteyi temsilen üç kişi kaldı.

Vatan ve Milliyet Gazeteleri Demirören Holding’inin kararıyla küçülmeye gidiyor. Küçülme kapsamında Vatan Gazetesi’nin Ankara Bürosu kapatıldı. Yüksek yargı muhabiri Kemal Göktaş, Parlamento muhabiri Şebnem Hoşger ve CHP muhabiri Kıvanç El Milliyet Gazetesine geçirildi. Büronun kapatılmasıyla Gülümhan Gülten, Çınar Livane Özer, Deniz Güçer, Lütfü Özel, Şule Türker ve Fotomuhabir Barış Oral işsiz kaldı. İşsiz kalan Vatan çalışanlarının tazminat ve içeride kalan maaşlarının nasıl ödeneceği belli değil. Ankara bürosunun kapatılmasının yanı sıra gazetenin çeşitli birimlerinde de küçülmeye gidileceği konuşuluyor. Muhabirlerse gazeteye “selfie” çekerek veda etti.

Radikal Gazetesi de geçtiğimiz aylarda Ankara Bürosunu kapatmıştı. Gazetede sadece Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek kalmıştı.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/3955
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Vatan Gazetesi’nin de Ankara Bürosu kapatıldı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

K.Y.K. bursu kesilen öğrenciler: “Bize borç vermeyi bile çok görüyorlar”

Barınma ve geçim sorunlarını çeşitli şekillerde dile getiren öğrenciler zaman zaman gözaltına alınıyor. Ardından KYK bursları kesiliyor. Öğrenciler, “Zaten kredi aldığımızda faiziyle birlikte geri ödeyeceğiz. Borçlanıyoruz ancak bize borç vermeyi bile çok görüyorlar” diyor.

Kapat