21 Ekim 2018, Pazar - 10:44

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Deneyimli reklam fotoğrafçısı İLEF’e geliyor

Tarih: 11 Ekim 2018

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 54

RTS bölümü mezunlarından reklam fotoğrafçısı Fethi Mağara, 12 Ekim Cuma günü İLEF’e konuk oluyor.

İLEF’te yeni kurulan Kurumsal İletişim Birimi, “Kaptan Fethi Mağara ile Sefere Çıkıyor” başlığıyla ilk etkinliğini yapacak. Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden 2004 yılında mezun olan deneyimli reklam fotoğrafçısı Fethi Mağara, etkinlik kapsamında yarın saat 14.30’da ATK dersliğinde konuşma yapacak.

Kurumsal İletişim Birimi’nin sorumlusu Öğr. Gör. Hatice Kurt “Kurumsal İletişim Birimi olarak ilk etkinliğimizi yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Tüm öğrencileri etkinliğe bekliyoruz” dedi. Tüm İLEF öğrencilerine açık olan Kurumsal İletişim Birimi, çalışmalarını kütüphane katında yürütüyor.

Fethi Mağara Kimdir?

1981 yılında Ankara’da doğdu. Tevfik Fikret Lisesi ve KKTC Türk Maarif Koleji’nde ortaöğretimini tamamladı. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okurken, Fotoğraf ve Grafik Ana Bilim Dalı Başkanı Atila Cangır’ın yönlendirmesiyle fotoğraf çekmeye başladı. Karanlık oda ve siyah-beyaz baskı denemelerinin ardından reklam fotoğrafına yöneldi. Eğitimini tamamladıktan sonra, birçok ulusal ve uluslararası projede, TRT prodüktörü Kemal Bendeş’le birlikte çalıştı. Mağara, 2003 yılından bu yana ağırlıklı olarak reklam fotoğrafçılığı alanında çalışmaları yapıyor.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/19664
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Deneyimli reklam fotoğrafçısı İLEF’e geliyor

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayata El Ver Projesi, ilk yardım eğitimiyle sürüyor

Ankara Üniversitesi Kadın Platformunun “Hayata El Ver Projesi” kapsamında Sağlık Bakanlığı, Altındağ Belediyesi, TÜKAL ve TARD’ın katkılarıyla düzenlediği “Kalp Durmasında İlk ve Doğru Müdahale” sosyal sorumluluk projesi etkinliğinde Altındağlılar ilk yardım eğitimi aldı.

Kapat