12 Kasım 2019, Salı - 20:37

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Maliye Piyango tur atladı

Tarih: 13 Nisan 2019

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 41

Efeler Ligi Play Off 5-8 müsabakaları kapsamında Ziraat Bankası ve Maliye Piyango sahadaydı. İlk maçı 3-0 kazanan Maliye Piyango, serinin ikinci maçını da 3-0 kazanarak üst tura yükseldi.

Efeler Ligi’nde normal sezonun sona ermesinin ardından oynanan Play Off mücadelelerinin 5-8 etabında turu geçen taraf Maliye Piyango oldu. Ziraat Bankası karşısında ilk maçı 3-0 kazanan Maliye Piyango, ikinci maçı da 3-0 kazanarak 5-6 etabına yükseldi ve Challenge Cup şansını sürdürdü.

Başkent Spor Salonu’nda saat 15.00’te başlayan mücadelenin ilk setinde, taraftar desteğini arkasına alan Ziraat Bankası, istediği oyunu sergileyemedi ve set 25-21 Maliye Piyango üstünlüğüyle geçildi.

İkinci sete de kararlı oyunuyla başlayan Maliye Piyango, farkı dört sayıya çıkararak Ziraat Bankası’nı mola almaya zorladı. Teknik molaya 12-8 Maliye Piyango üstünlüğüyle gidildi. Oyun üstünlüğünü elinden bırakmayan Maliye Piyango, ikinci seti de 25-20 kazanmayı bildi.

Üçüncü sete motive başlayan Ziraat Bankası, oyunu başa baş götürdü. Ziraat Bankası’nın 18-17 öne geçmesiyle Maliye Piyango son molasını da kullandı. Seyirci desteğinin yoğun hissedildiği son sette iki takım da maç sayısının peşini bırakmadı. Art arda gelen sayılarla setin galibi 35-33’le Maliye Piyango oldu.

Bu sonucun ardından 5-6 etabına yükselen Maliye Piyango Challenge Cup için Tokat Belediyesi’yle karşı karşıya gelecek.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/22653
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Maliye Piyango tur atladı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇSM’de “Acil Demokrasi Paneli”

Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlenen “Acil Demokrasi Paneli”nde demokrasinin önemi konuşuldu.

Kapat