18 Mayıs 2019, Cumartesi - 23:11

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Maliye Piyango tur atladı

Tarih: 13 Nisan 2019

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 32

Efeler Ligi Play Off 5-8 müsabakaları kapsamında Ziraat Bankası ve Maliye Piyango sahadaydı. İlk maçı 3-0 kazanan Maliye Piyango, serinin ikinci maçını da 3-0 kazanarak üst tura yükseldi.

Efeler Ligi’nde normal sezonun sona ermesinin ardından oynanan Play Off mücadelelerinin 5-8 etabında turu geçen taraf Maliye Piyango oldu. Ziraat Bankası karşısında ilk maçı 3-0 kazanan Maliye Piyango, ikinci maçı da 3-0 kazanarak 5-6 etabına yükseldi ve Challenge Cup şansını sürdürdü.

Başkent Spor Salonu’nda saat 15.00’te başlayan mücadelenin ilk setinde, taraftar desteğini arkasına alan Ziraat Bankası, istediği oyunu sergileyemedi ve set 25-21 Maliye Piyango üstünlüğüyle geçildi.

İkinci sete de kararlı oyunuyla başlayan Maliye Piyango, farkı dört sayıya çıkararak Ziraat Bankası’nı mola almaya zorladı. Teknik molaya 12-8 Maliye Piyango üstünlüğüyle gidildi. Oyun üstünlüğünü elinden bırakmayan Maliye Piyango, ikinci seti de 25-20 kazanmayı bildi.

Üçüncü sete motive başlayan Ziraat Bankası, oyunu başa baş götürdü. Ziraat Bankası’nın 18-17 öne geçmesiyle Maliye Piyango son molasını da kullandı. Seyirci desteğinin yoğun hissedildiği son sette iki takım da maç sayısının peşini bırakmadı. Art arda gelen sayılarla setin galibi 35-33’le Maliye Piyango oldu.

Bu sonucun ardından 5-6 etabına yükselen Maliye Piyango Challenge Cup için Tokat Belediyesi’yle karşı karşıya gelecek.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/22653
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Maliye Piyango tur atladı

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLEF, en engelsiz fakülte oldu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen 2019 Yılı Engelsiz Üniversite Ödüllerinde İLEF, Mekanda Erişim ve Eğitimde Erişim alanlarında engelsiz fakülte ödülü aldı. Ankara Üniversitesinden iki fakülte ve iki yüksekokulu daha Mekanda Erişim ödülü alırken İLEF, Eğitimde Erişim ödülü alan tek fakülte oldu.

Kapat