14 Kasım 2019, Perşembe - 18:39

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

“Oğlumu bırakın beni alın”

Tarih: 17 Mart 2014

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 35

Berkin Elvan’ın yaşamını yitirmesinin ikinci gününde Kızılay’da eylemler ve anmalar devam ediyor. Eylem sırasında oğlu polis tarafından gözaltına alınan bir baba oğlunu kurtarmak isterken polisin sert müdahalesi ile karşılaştı.

Alp Eren Kaya (3)-

Fotoğraf: Alp Eren Kaya

Berkin Elvan’ın yaşamını yitirmesinin ikinci gününde Kızılay’da eylemler ve anmalar devam ediyor.  Eylem sırasında oğlu polis tarafından gözaltına alınan bir baba oğlunu kurtarmak isterken polisin sert müdahalesi ile karşılaştı.

Tartaklanan baba kaşına darbe aldıktan sonra biber gazının da etkisiyle fenalaştı. Kendine geldiğinde ise ilk cümlesi “Oğlumu bırakın beni alın” oldu.

Kızılay’da eylemler devam ederken Güvenpark’ta bir vatandaş polis tarafından darp edildikten sonra fenalaştı. Ulaş adında çocuğunun ismini ve gözaltına alındığını sayıklayan acılı baba, kaşı açılmış şekilde yerde yatarken çevrede bulunan vatandaşlarca yardım edildi. Çevredekilerin çağırdığı ambulansa bindirilen yaşlı adam, ambulansa bindirilirken oğlunun ismini sayıklamaya devam etti. Hastaneye kaldırılan yaşlı adamın durumunun iyi olduğu öğrenildi ve gözaltına alınanların ise ertesi gün sabah serbest bırakıldıkları bildirildi.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/3772
Yol: Ana sayfa » Yazılar » “Oğlumu bırakın beni alın”

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği 3 puan kazandı

TFF Süper Lig Cemil Usta Sezonu 11. Hafta mücadelesinde alt sıralardan kurtulmaya çalışan Gençlerbirliği ve İstiklal Mobilya Kayserispor, Eryaman Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Maçı 2-1 önde kapatan Gençlerbirliği 3 puanı kazanarak galip oldu.

Kapat