25 Ocak 2021, Pazartesi - 10:37

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

Başkent Bülteni’nin ilk sayısı Ankaralılarla buluştu

Tarih: 29 Ekim 2020

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 52

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan “Başkent Bülteni” ilk sayısı kentlilerle buluştu.

ABB Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nca hazırlanan Başkent Bülteninin ilk sayısı, bu hafta içinde Ankaralılarla buluştu. Ankaralılar, 24 sayfadan oluşan bültene belediyenin hizmet binaları, EGO otobüsleri ve metro istasyonlarından ücretsiz ulaşabilecek. Ayrıca Başkent Bülteni üzerinde bulunan kare kodu kullanarak, https://www.ankara.bel.tr/bulten/2020/01.pdf adresinden ya da Başkent Mobil uygulamasından takip edebilecek. Başkent Bülteninde Büyükşehir Belediyesinin faaliyet ve yatırımlarıyla ilgili haberleri yanı sıra Ankara’nın kültürüne ve tarihine ilişkin de içerikler bulunması hedefleniyor.

Yayımlanan ilk sayıda kentlilere seslenen Başkan Mansur Yavaş, göreve geldiği ilk gün yaptığı “Herkesin belediye başkanı olacağım” sözünü tutmak için ara vermeden çalıştıklarını belirtti. Yönetim değişikliği ile başlanan bu sürecin Ankara için bir başarı öyküsüne dönüşeceğini söyleyen Yavaş, “Bu öyküyü tüm Ankaralılar ile birlikte yazacak, Ankara’yı Mustafa Kemal Atatürk’ün başkentine yakışır, dünya başkentleriyle yarışır bir kent haline beraber getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/29512
Yol: Ana sayfa » Yazılar » Başkent Bülteni’nin ilk sayısı Ankaralılarla buluştu

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hrant Dink, 14 yıl sonra da unutulmadı

Gazeteci Hrant Dink, 2007'de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Katledilişinin 14'üncü yılında da unutulmayan Dink, siyasetçiler ve meslektaşları tarafından sosyal medya hesaplarından anıldı.

Kapat