24 Ağustos 2017, Perşembe - 05:21

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

İLEF Erkek Hentbol Takımı finale veda etti

Tarih: 18 Aralık 2014

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 90

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (İLEF) ile Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi (DTCF) erkek hentbol takımları arasında oynanan yarı final maçında İLEF finale veda etti.

Fotoğraf: Hilal Enön

Fotoğraf: Hilal Enön

İLEF bileğinin hakkını verdi

Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Salonunda saat 11.15’te başlayan maçın ilk sayısı, DTCF’nin oldu. İlk yarının sonunda DTCF maçı 4’e 3 önde kapattı. İkinci yarıda moral bozukluğunu üzerinden atan İLEF, maça tempolu bir şekilde başlayarak ikinci yarının ilk sayısını 20. saniyede hanesine yazdırdı ve beraberliği sağladı.

Finalin kapısından döndük

Oyunun bitimine iki dakika kala İLEF takımından bir oyuncunun ceza almasıyla 6 kişiye düşen takımın temposunu düşürmesi nedeniyle DTCF avantajı ele geçirmiş oldu. Maçın sonlarına doğru İLEF’in çabaları yetersiz kaldı. DTCF maçı 8-7 kazanarak finale adını yazdırdı.  Bu sonuçla İLEF turnuvada üçüncülüğü elde etmiş oldu. Final maçı 22 Aralık Pazartesi günü DTCF ile Tıp Fakültesi arasında Cebeci Spor Salonunda oynanacak.

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/5265
Yol: Anasayfa > Spor > İLEF Erkek Hentbol Takımı finale veda etti

Yorumla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

osym_cevap
LYS 2017 tercih kılavuzu yayımlandı: İLEF kamuda birinci

Yükseköğretim programları ve kontenjanları 2017 kılavuzu yayımlandı. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından üniversiteli adaylarına ön bilgi vermek için hazırlanan kılavuza göre üniversite tercihleri 18-26 Temmuz arasında yapılabilecek.

Kapat