7 Eylül 2021, Salı - 10:58

  • google plus
  • twitter
  • facebook
  • rss

EGO 78’inci yaşını kutluyor, kampanya İLEF’lilerden

Tarih: 14 Aralık 2020

|

Kategori:

|

Yazdır

|

Okunma: 170

Ankaralılara şehir içi toplu taşıma hizmetini sağlayan EGO Genel Müdürlüğü’nün 78’nci yıl dönümü için hazırlanan kampanya İLEF Reklam Atölyesi imzası taşıyor.

EGO Genel Müdürlüğü, 78. yaşını tüm Ankara’da yayınlanacak bir kampanyayla karşılıyor. Tüm Ankaralıların EGO ile yaşadığı bir anı olduğunu anlatan kampanya, varılan her durakta EGO’nun rolüne dikkat çekiyor. Geleneksel mecraların yanı sıra, dijital ve alternatif mecralardan da yürütülen kampanyanın hedefi, EGO’nun 78 yıldır, toplu taşıma kullanan başkentlileri hayatın her alanında özel anlara taşıdığını göstermek. EGO’nun kuruluş yıl dönümü olan  16 Aralık’ta yayınlanacak kampanya, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin (İlef) reklamcılık üzerine uygulamalı eğitim veren birimi Reklam Atölyesi imzası taşıyor.

Kampanyanın künyesi ise şu şekilde:

Yaratıcı Ekip: Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Atölyesi: Reyya Advan Koyuncu, M. Sobacı, Melike Akalan, Vugar Huseynov, Seyfi Erol, Atay Erol, Sidal Böler, Alp Giray Yenal, Aslı Nur Mızrak, Sena Büyüklüoğlu, Meliha Ar, Merve Özcan, Enes Malik Yıkılmaz, Erdoğan Süngü, Eda Elitaş

Çizimler: Sıla Sobacı

Vektörel çizimler: Arda Türkoğlu

Animasyon: İman B. Rad (Publicad)

Müzik: Onur Koyuncu

Ses: Rüzgar Burak Durmaz, İsmet Acar

Haberi Duyur

Kısa Adres: http://gorunum.tk/29815
Yol: Ana sayfa » Yazılar » EGO 78’inci yaşını kutluyor, kampanya İLEF’lilerden

Yorumla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLEF’ten lisansüstü iletişim çalışmaları sempozyumu: İletişim ve Ötesi

İLEF, lisansüstü iletişim çalışmaları sempozyumuna ev sahipliği yapacak. "İletişim ve Ötesi" başlıklı sempozyum, Ekim ayında çevrimiçi olarak düzenlenecek.

Kapat